Mobile menu
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Informujemy, że od dnia 17.09.2018 roku obowiązują zmiany Taryfy opłat i prowizji bankowych od podmiotów instytucjonalnych w części dotyczącej rachunków rozliczeniowych bieżących i pomocniczych.

Czytaj więcej...

Podstawowy rachunek płatniczy to rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy prowadzony w złotych
polskich przeznaczony dla Klientów indywidualnych nieposiadających rachunku płatniczego w żadnym banku.

Czytaj więcej...

Informujemy, że w celu dodatkowego zabezpieczenia transakcji zbliżeniowych bez PIN wykonywanych kartami MasterCard oraz VISA wprowadzony został nowy limit kumulatywny. Limit ten wynosi 200 zł.

Po wykonaniu przez Klienta transakcji zbliżeniowych bez PIN, których suma spowoduje przekroczenie kwoty 200 zł nastąpi odmowa wykonania transakcji. Aby transakcja została wykonana należy włożyć kartę do czytnika terminala i wprowadzić PIN( karta musi być aktywna, PIN poprawny oraz dostępne środki na rachunku).

Każde zrealizowanie transakcji z PIN powoduje reset licznika i rozpoczęcie zliczania sumy 200 zł od nowa.

Nie ma znaczenia upływ czasu – nie jest to limit dzienny ani miesięczny. Mechanizm zlicza wartość następujących po sobie transakcji bez względu na rozpiętość czasową, w której zostały dokonane.

Informujemy, iż została państwu udostępniona nowa wersja bankowości elektronicznej eBankNet oraz eCorponet.

W celu zapoznania się z funkcjonalnością nowej bankowości elektronicznej prosimy o skorzystanie z filmików instruktażowych. (film1), (film2)

 

Życzymy miłej pracy w nowych systemach!

Płać naklejką zbliżeniową VISA payWave za zakupy do 50 zł – szybciej niż gotówką, bez użycia kodu PIN.

Naklejka zbliżeniowa VISA payWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

Czytaj więcej...

Planet Plus to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca sięplatforma zakupowa w Polsce, za pomocąktórej jużdziś można dokonywaćzakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertęzniżek i promocji. Z myślą o stale rosnącej grupie Klientów Banków Spółdzielczych robiących zakupy w Internecie, platforma udostępnia ofertę takich sklepów jak  RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Groupon, Douglas, Sephora, Agito i wielu innych znanych marek.

Czytaj więcej...